Haftanın Fırsatları
E-Bülten'e kaydol
Listemize kaydolarak özel fırsatlardan haberdar olun.
Facebook'da beğen
En ucuz fiyatlarımızı almak için Facebook sayfamızı beğenin.
Twitter'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Twitter´dan takip edin.
Google'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Google Plus´da takip edin.
Harika Bodrum Turu
899,61  TL instead
%14 discount
899
,90
TL
Tur Tipi
: Kültür Turları
Ülke
: Türkiye
Hareket Yeri
: İstanbul
Konsept
: Grup Turu
Ulaşım Türü
: Otobüs
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
paylaş |

 

BODRUM BODRUM TURU 3 GECE

 

5 GECE 6 GÜN 3 GECE OTEL KONAKLAMASI

 

Ek Hizmet Bedelleri Fiyata Dahildir

 

Bodrum (Akvaryum Koyu), Azmak Çayı
Gökova Körfezi, Bodrum (Karaincir, Ortakent)
Efes Antik Kenti, Çeşme Ilıca, Didim Altınkum Plajı
2 Tane Mavi Yolculuk Tekne Turları

 

3 Gece Bodrum Konaklama

 

Mavi İle Yeşilin Buluştuğu Kıyılara Yolculuk
Doğa, Tarih, Deniz, Kum, Güneş, Heyecan

1.GÜN: HAREKET

Değerli misafirlerimiz, 21.30 Yenibosna Airport Avm Otoparkı - 22.00 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü - 23.00 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Yanı (Ayrılık Çeşme Metro İstasyonu İspark Otoparkı) - 23.15 Kartal Yemek Center - 23.30 Çayırova Mc Donalds Önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

 

2.GÜN: İZMİR – KONAK MEYDANI – KORDON - ASANSÖR - ÇEŞME – ÇEŞME’DE YÜZME MOLASI – ILICA - ALAÇATI - ALAÇATI PAZARI – ALAÇATI SOKAKLARI

Değerli misafirlerimiz, 00.00 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit - Adapazarı yönünden) - 02.00 Bursa Almira Otel önünden 07.30 Ege Üniversitesi Bornova Sapağı Önünden sizleri otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde Bursa – Balıkesir güzergâhını takiben İzmir’e hareket ediyoruz. Sabah 08.30 – 09.00 saatleri arasında İzmir’e ulaşıyoruz. İzmir Konak Meydanından panoramik olarak, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek, Asansör gezisini yapıyoruz ve sonrasında Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi (Panoramik) ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Çeşme Meydanda vereceğimiz serbest zamanımızın ardından Ilıca’ya geçiyoruz. Burada özel bir plajdaki yüzme molamızın (giriş, şezlong, şemsiye ekstra) ardından Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı’nı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Bodrum’a hareket ediyoruz. Bodrum’daki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Otobüste Dağıtılacak Olan Lunch Box (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)
Öğle Yemeği: Alaçatı, Serbest Öğlen Yemeği Menü Fiyatları Geçerli.
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.
Mola Tesisleri: Susurluk Festiva Tesisleri ya da Susurluk Varan Tesisleri

Rota: İstanbul – Bursa (210 Km) Bursa - Susurluk (115 Km) Susurluk – İzmir (80 Km) İzmir – Asansör  (17 Km) Asansör - Çeşme (85 Km) Çeşme – Alaçatı (8 Km) Alaçatı – Otel (315 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 830 Km
Otele Giriş Saati: 19.00

 

3.GÜN: BODRUM – BODRUM MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU -  MYDOS KAPISI – ZEKİ MÜREN EVİ – BODRUM BARLAR SOKAĞI 

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, sanat güneşimiz Zeki Müren’in uzun yıllar ikamet ettiği ve şu anda müze olarak kullanılan evini ziyaret ediyoruz. Ardından Bodrum denince herkesin keyif aldığı ve hissettiği farklıdır. Lakin Tekne Turu ve koyları biraz daha göze çarpmaktadır. Bodrum Tekne Turumuza (1.Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne Turumuzda, Akvaryum Koyu, Bağla Koyu, Camel Beach başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarımızın ardından Mydos Kapısı ve Antik Tiyatroyu gezdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımıza Bodrum Geceleri ve Barlar Turu (Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Bodrum Tekne: Köfte, Salata, Makarna
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: Otel – Liman (4 Km) Liman – Otel (4 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 8 Km
Otele Giriş Saati: 18.00

 

4.GÜN: AZMAK ÇAYI  - GÖKOVA KÖRFEZİ – GÖKOVA MAVİ YOLCLUK TEKNE TURU - SEDİR ADASI - YÜZME MOLALARI – AKYAKA BELDESİ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Gökova’ya hareket ediyoruz. Azmak Çayı kenarında kısa bir molanın ardından Gökova Tekne Turumuza (2. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz. Sedir Adası’nda verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Gökova Tekne: Köfte Ve Tavuk, Makarna, Salata, Karpuz

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: Otel- Akyaka Liman (139 Km) Akyaka Liman – Otel (139 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 278 Km
Otele Giriş Saati: 19.30

 

5.GÜN: DİDİM – APOLLON TAPINAĞI - DİDİM ALTINKUM PLAJI - YÜZME MOLASI  -  EFES ANTİK KENTİ - ŞİRİNCE – ESKİ RUM EVLERİ – ŞİRİNCE ŞARAPLARI

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Didim’e hareket ediyoruz. Yol üzerinde Bafa Gölü’nde çay molası veriyoruz. Ardından Didim denince ilk akla gelen; antik dönemin en büyük üç tapınağından birisi ve zamanının en önemli kehanet merkezi olan Didim Apollon Tapınağı’nı geziyoruz. Sonrasında Didim´in en gözde plajı Altınkum Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Didim şehir merkezinde verilen molamızın ardından Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra göreceğimiz yerler arasında olacaktır. Efes Antik Kenti gezimizin ardından Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince´ye hareket ediyoruz. Burada köy içindeki küçük gezintinin ardından alışveriş ve akşam yemeği için mola veriyoruz. Şirince gezimiz sonrasında İstanbul’a dönüş yolculuğu başlıyor. İzmir – Manisa - Balıkesir – Bursa güzergâhı üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Didim Restaurant: Günün Balığı Ve Açık Büfe Sıcak Yemekler.
Akşam Yemeği: Şirincede Çöp Şiş Menusü (Ekstra)

Rota: Otel – Bafa Gölü (91 Km) Bafa Gölü - Didim Apollon Tapınağı (30 Km) Apollon Tapınağı – Altınkum Plajı (5 Km) Didim  – Selçuk  (90 Km) Selçuk – Şirince (10 Km) Şirince – İstanbul (710 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 936 Km
Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

 

6.GÜN: İSTANBUL   

Değerli misafirlerimiz, sabah 06.00 - 07.00 saatleri arasında İstanbul´a ulaşıyor ve bir başka Anı Tur organizasyonunda buluşmak üzere, sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve üzülerek sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın...

 

Toplam Tur Mesafesi: 2102 Km

İstanbul’a Varış Saati: 06.00 / 07.00

 

 
Tur Adı
:
Ad & Soyad
:
Cep Telefonu
:
Sabit Telefon
:
E-Mail Adresi
:
Yetişkin Sayısı
:
Çocuk Sayısı
:
Nezaman Arayalım
: Saat :
Notunuz
: