Haftanın Fırsatları
E-Bülten'e kaydol
Listemize kaydolarak özel fırsatlardan haberdar olun.
Facebook'da beğen
En ucuz fiyatlarımızı almak için Facebook sayfamızı beğenin.
Twitter'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Twitter´dan takip edin.
Google'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Google Plus´da takip edin.
Şeyşeller
1800  € instead
25 discount
1800

Tur Tipi
: Eğlence Gezi
Ülke
: SEYŞELLER
Hareket Yeri
: İSTANBUL
Konsept
: Balayı
Ulaşım Türü
: UÇAK
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
paylaş |

 

Tropik bir cennette kaybolmak ve şehrin gürültüsüyle stresinden uzaklaşmak istiyorsanız 115 adadan oluşan Seyşeller, irili ufaklı adaları ile adeta düşle gerçek arası bir tatil imkanı sunuyor. Palmiye ağaçlarının gölgesindeki bembeyaz kumsallar, rastgele serpiştirilmiş gibi duran hindistancevizi ağaçları, ılık rüzgar, leziz Kereole mutfağı, koruma altına alınan doğal güzellikler ve masalımsı su altı dünyası...

Seyşeller, günümüzde en önemli ekolojik mucizelerden biri sayılıyor. Hint Okyanusu´nun ortasında yer alan ve “yeryüzündeki cennet” olarak nitelendirilen takımadalar, aynı zamanda sualtı dünyasının da “kutsal mabedi”. Seyşeller´de yerli bir kültür yoktur ama Afrika etkisi hayatta kalmıştır. Seyşel müziği Hint, Avrupa ve Arap müziklerinin bir karışımıdır. İngilizce ve Fransızca resmi dillerdir ve her iki dilde birçok insan tarafından konuşulur. Seyşeller Hint Okyanusundaki adalarda Creole mutfağı açısından en iyi olanıdır. Balık ve pilav başlıca yemeklerdir. Balık ve deniz ürünleri çok geniş bir yelpaze sunar. Mürekkepbalığı, köpekbalığı, ahtopot gibi balıkları deneme fırsatınız olacağını unutmayın.

İklim:

Ülkede muson ikliminin etkisiyle yağışlar görülür. Bu yağışlar özellikle Ocak ayında düşer. Mahe ve Silhouette en çok yağışı alan yerlerdir. Ocak ayı en yağışlı, Temmuz ve Ağustos en kuru aylardır. Her ay sıcaklık 24 ile 31 derece arasında inip çıkar.

Seychelles‘ deki tropikal cennetin içindeki doğal harikalara çeşitli geziler yapma imkanı bulabilirsiniz. Kimi geziler çok kolay geçecektir bazıları ise zor. Eminiz ki güneş batışından önce İyi bir çift ayakkabıya ve şapkaya ihtiyacınız olacak. Hatta sabah, sıcaktan önce yola çıkmanızda fayda var. Gezi sırasında yemeğinizin yanınızda olması tavsiye edilir.

Gece Hayatı:

Seyşellerde gece hayatı çok gelişmemiş olmakla beraber eğer hareketli bir gece hayatı istiyorsanız Seyşeller´in en büyük adası olan Mahe Island´ı seçmeniz tavsiye edilir.

Alışveriş:

Köylerdeki sergilerden size bu adayı hatırlatması için parlatılmış deniz kabukları ve Hindistan cevizinden yapılmış objelerden satın alabilirsiniz.

PROGRAM

1. Gün: İstanbul - Seyşeller

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 23:30’da bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasından sonra, Türk Hava Yolları’nın TK748 sefer sayılı uçuşu ile saat 01:40’ta Seyşeller’e hareket. Geceleme uçağınızda.

2. Gün: Seyşeller

Yerel saat ile 11:10 varış. Odalarınıza yerleşmenin ardından dinlenmek üzere gününüz serbest. Geceleme otelinizde.

3.-6. Günler: Seyşeller

Hint okyanusundaki dünyanın en muhteşem adalar topluluğunda deniz,güneş,kumsal ve değişik su sporları etkinliklerinden yararlanma imkanı. Bu cennet adada unutulmaz bir tatil yaşayın.

7. Gün: Seyşeller - İstanbul

Otelde kahvaltı sonrası serbest zaman ve akşama doğru havaalanı transferi. Bilet ve bagaj işlemlerinizin ardından Saat 21:00’de Türk Havayolları TK749 sefer sayılı uçak ile Istanbul’a hareket. Yerel saat ile 04:10’da Atatürk Havalimanı’na varış ve TravelClub International hizmetlerinin sonu.

* Yukarıdaki program örnek olarak hazırlanmış olup, arzu ettiğiniz takdirde isteğiniz doğrultusunda değiştirilebilir.

GEZİ FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  • THY ile İstanbul- Dubai -Mahe- Dubai -İstanbul arası uçuşları
  • Seyşeller’de tercih edeceğiniz otelde 5 gece Oda Kahvaltı konaklama
  • Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri
  • Havaalanı/otel/havaalanı transferleri
  • Seyahat sigortası

GEZİ FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Şahsi harcamalar
  • Ekstra turlar
  • Yurtdışı çıkış vergisi (kişi başı 15 TL)

OTELLER ve FİYATLAR

* Detaylı bilgi için lütfen seyahat danışmanımızla irtibata geçiniz
** Fiyatlar; şu andaki müsaitliklere göre hazırlanmıştır.
*** Seyahat tarihinde havayolu ve otel ücretlerine gelecek değişiklikler fiyatlara yansıtılır

Seyşeller?in son zamanlarda popüler olmasının bir diğer sebebi de ulaşım kolaylığı. İstanbul?dan Mahe Adası?na THY?nin haftada iki gün direkt uçuşu bulunuyor ve uçuş yaklaşık 8 saat sürüyor. Üstelik önceden vize almanız da gerekmiyor. Ayrıca uçuş saatleri gece olduğu için tüm günlerinizi verimli kullanabiliyorsunuz.
Tur Adı
:
Ad & Soyad
:
Cep Telefonu
:
Sabit Telefon
:
E-Mail Adresi
:
Yetişkin Sayısı
:
Çocuk Sayısı
:
Nezaman Arayalım
: Saat :
Notunuz
: