Haftanın Fırsatları
E-Bülten'e kaydol
Listemize kaydolarak özel fırsatlardan haberdar olun.
Facebook'da beğen
En ucuz fiyatlarımızı almak için Facebook sayfamızı beğenin.
Twitter'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Twitter´dan takip edin.
Google'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Google Plus´da takip edin.
İskandinavya Turu Pgs Hy. ile 3*&4* Hoteller 29 Haziran
899,00  € instead
%10 discount
899
,00
Tur Tipi
: Eğlence Gezi
Ülke
: İskandinavya
Hareket Yeri
:
Konsept
:
Ulaşım Türü
:
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
paylaş |

 İLKBAHAR & YAZ DÖNEMİ 
İSKANDİNAVYA

STOCKHOLM (2) & KARLSTAD & OSLO (2) & GOTEBURG (1) & MALMÖ & KOPENHAG (2) 
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile 7 Gece
20 Nisan & 29 Haziran & 20 Temmuz 2019 Hareket
(Stockholm Gidiş -Kopenhag Dönüş )

1. Gün İSTANBUL - STOCKHOLM 
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali  kontuarı önünde saat: 08.30´da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 845 sefer sayılı uçuşu ile 10.40´da Stockhom´e hareket ve yerel saat ile 13.15´te Stockholm´e varış. Varışımızın ardından alanda bekleyen otobüsümüzle panaromik şehir turu. Turumuz esnasında; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı ve dünyadaki en mükemmel yapı olarak bilinen Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası, Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde. 

2. Gün STOCKHOLM
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Drotthingholm Kraliyet Sarayı ve 17. Y.Y dan kalma ünlü Viking Vasa Gemisi´ni görebileceğiniz müze gezisine katılabilirler (70 Euro). Tur bitimi serbest zaman. Ardından otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

3. Gün STOCKHOLM - (KARLSTAD) - OSLO 
Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında hemen hareketle Oslo´ya doğru yola çıkıyoruz. Öğle yemeği için Karlstad´da mola veriyoruz. Oslo´ya varışın ardından yapılacak olan panoramik Oslo şehir turu esnasında; Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Park, Residance Müzesi, Frogner Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

4. Gün OSLO 
Sabah Kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Flam Fyord turuna katılabilirler (165 Euro). Tam gün sürecek bu turumuzda ana kara içerisine 250 km girmiş olan dünyanın en büyük fiyordunu görüyoruz. Sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flam´a hareket ediyoruz. Olağan üstü tabiat güzellileri eşliğinde yapacağımız otobüs yolculuğumuzda, 12.yüzyıldan kalma ve inşaatında çivi kullanılmayan Borgund kilisesini görüp dünyanın en uzun tüneli olan Laerdal´dan geçerek Flam´a varıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından iki saat sürecek Flam - Gudvangen arasındaki tekne yolculuğumuzda yüksek, dar fyordlar, şelaleler ve küçük fyord köyleri sizleri manzarasıyla büyüleyecek. Gudvangen´e varışımızın ardından Oslo´ya dönüyoruz. Dönüş yolu üzerinde Aurland vadisi üzerinden, panoramik noktada durup fotoğraf molası veriyoruz. Ardından otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

5. Gün OSLO - GOTEBURG
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Goteburg´a hareket. Varışımızın ardından panoromik Goteburg şehir turu. Bu turumuzda Şehir Tiyatro Binası, Opera Binası, Poseidon Heykeli, Alman ve Haga Kiliseleri ile Goteborg´un deniz feneri olarak kabul edilen Masthugget Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

6. Gün GOTEBURG - MALMÖ - KOPENHAG
Sabah kahvaltısının ardından Malmö ve Kopenhag´a hareket. İsveç´in üçüncü büyük şehri Malmö´ye varışımızın ardından, Malmö kalesi, Turning Törso binası, Liman bölgesi gördükten sonra şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Daha sonra bir mühendislik harikası, dünyanın ikinci büyük köprüsü olan Oresund´dan (8500 mt) geçiyoruz ve Kopenhag´a varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turumuzda Christianborg Kalesi, Glypthoteki Amelienborg Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7. Gün KOPENHAG 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Danimarka Şatoları ve Rivierası turuna katılabilirler (60 Euro). Geceleme otelimizde.

8. / 9. Gün KOPENHAG - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Tivoli bahçeleri turuna katılabilirler (40 Euro). Tur bitimi akşam saatlerinde havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları´nın PC 834 sefer sayılı uçağı ile 01.50´de İstanbul´a hareket. Saat 05.55´te İstanbul´a varış ve turumuzun sonu.


*** Tur programı günleri ve konaklamaları, görülecek yerler aynı kalmak koşulu ile değişebilir.

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.Bu turlarımızda geçerli kampanya indirim oranları aşağıdaki gibi uygulanacaktır. Kampanyamız 14 Ocak 2013 Mesai bitimine kadar geçerli olacaktır.

İndirim Oranları;
5 gece ve üstü konaklamalar: oda başı 150 Euro / Single oda 75 Euro

** Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.
** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.
FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER
? Pegasus Havayolları ile İstanbul - Stockholm / Kopenhag - İstanbul parkurunda uçak bileti,
? Havalimanı vergileri,
? 3* ve 4* otellerde 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
? Alan/otel/alan transferleri,
? Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
? Stockholm, Oslo, Goteborg, Malmö ve Kopenhag panoramik şehir turları,
? Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri.


FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER
? Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )
? Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
? Yurt dışı çıkış harcı bedeli
? Müze ve ören yerleri girişleri
? Rehber ve şoför tipleri 
? Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)
? Rehber tarafından organize edilen Ekstra turlar

İÇ HAT BAĞLANTI : + 110 EURO 
ANKARA - İZMİR - KAYSERİ - ADANA - GAZİANTEP - TRABZON - ANTALYA - BODRUM - DALAMAN


İÇ HAT BAĞLANTI : + 140 EURO
KIBRIS NOTLAR: LÜTFEN OKUYUNUZ
1- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Pinktour sorumlu tutulamaz
2- Pinktour, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 
3- Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
4- Pinktour, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
5-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
7-Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
8- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Pinktour sorumlu tutulamaz.
9- Pinktour Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Pinktour`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Pinktour sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Pinktour´un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
10 - Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Pinktour sorumlu değildir.
11 - Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Pinktour sorumlu tutulamaz. 
12- Pinktour; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
13 - ANKARA SCHENGEN VİZE BAŞVURU ÜCRETİ : 125 EUR 
14 - İZMİR SCHENGEN VİZE BAŞVURU ÜCRETİ : 135 EURFİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER
? Pegasus Havayolları ile İstanbul - Stockholm / Kopenhag - İstanbul parkurunda uçak bileti,
? Havalimanı vergileri,
? 3* ve 4* otellerde 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
? Alan/otel/alan transferleri,
? Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
? Stockholm, Oslo, Goteborg, Malmö ve Kopenhag panoramik şehir turları,
? Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri.


FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER
? Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )
? Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
? Yurt dışı çıkış harcı bedeli
? Müze ve ören yerleri girişleri
? Rehber ve şoför tipleri 
? Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)
? Rehber tarafından organize edilen Ekstra turlar

Tur Adı
:
Ad & Soyad
:
Cep Telefonu
:
Sabit Telefon
:
E-Mail Adresi
:
Yetişkin Sayısı
:
Çocuk Sayısı
:
Nezaman Arayalım
: Saat :
Notunuz
: