Haftanın Fırsatları
E-Bülten'e kaydol
Listemize kaydolarak özel fırsatlardan haberdar olun.
Facebook'da beğen
En ucuz fiyatlarımızı almak için Facebook sayfamızı beğenin.
Twitter'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Twitter´dan takip edin.
Google'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Google Plus´da takip edin.
Amsterdam-3*Ibis Schipol vb.25 Temmuz Pgs ile 3 gece
449,00  € instead
%10 discount
449
,00
Tur Tipi
: Eğlence Gezi
Ülke
: Amsterdam
Hareket Yeri
:
Konsept
:
Ulaşım Türü
:
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
paylaş |

 Yaz Dönemi
AMSTERDAM
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile 
25 Temmuz 2019 Hareket …. 3 Gece 
Flash Promosyon!!!

01. Gün İSTANBUL - AMSTERDAM 
Sabiha Gökçen Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla  Tur kontuarında 08.00´da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 671 sefer sayısı ile 10.20´de Amsterdam´a hareket. Yerel saat ile 13.00´ de varış ve karşılanma. Özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Serbest zaman ve dinlenme. Gece rehber eşliğinde çevreyi tanıma imkanı. Geceleme otelimizde.

02. Gün AMSTERDAM 
Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Volendam Balıkçılar Kasabası ve Marken Köyü turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuzda; rehber eşliğinde Volendam´ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız (ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz). Geziden sonra geleneksel Hollanda Köyü olan Marken gezisi. Otelimize dönüş yolunda peynir çiftliği ziyareti ve ünlü Hollanda peynirinden alışveriş yapma imkanı. Öğleden sonra serbest zaman ve Kalver Straat alışveriş caddesinde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Akşam arzu eden konuklarımız gece rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan, mum ışığında şarap ve peynir ikramı tekne turuna katılabilirler (45 Euro). Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

03. Gün AMSTERDAM 
Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün Büyük Hollanda turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda´nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve gezisi, eski başkent Den Haag, minyatür maket Hollanda Madurodam, Mestag panorama, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasındadır. Akşamüzeri otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

04. Gün AMSTERDAM - İSTANBUL 
Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Özel otobüsümüz ile havaalanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 672 sefer sayısı ile 13.55´ de İstanbul´a uçuş. Saat 18.10´da varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.


ERKEN REZERVASYONLU VE FLASH PROMOSYON TURLARDA;

** Erken rezervasyon indiriminin veya Flash Promosyon fiyatının geçerli olabilmesi için ödemenin 11 MART 2013 e kadar tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde erken rezervasyon indirimi yada Flash Promosyon fiyatları geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde kampanyalı ve Flaş Promosyonlu turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.


FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER
? Pegasus Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul - Amsterdam - İstanbul uçak bileti 
? Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli 
? Tercihinize göre seçeceğiniz kategorideki otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama 
? Alan-Otel-Alan transferleri 
? Türkçe rehberli panoramik Amsterdam şehir turu

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER
? Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro) 
? Yurt dışı çıkış harcı bedeli
? Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
? Programda belirtilmeyen rehberiniz tarafından düzenlenen tüm ekstra gezi ve turlar 
? Müze ve ören yerleri girişleri 
? Seyahat Koruma Paketi (70 yaş ve üzeri misafirler için ücret 30,-€´dur.) 


Pinktour, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.
ÖNEMLİ NOT : Flash Promosyon turlarda indirim yoktur !!!


ERKEN REZERVASYONLU VE FLASH PROMOSYON TURLARDA;
** Erken rezervasyon indiriminin veya Flash Promosyon fiyatının geçerli olabilmesi için ödemenin 14 0CAK 2013 e kadar tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde erken rezervasyon indirimi yada Flash Promosyon fiyatları geçerli olmayacaktır.
** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.


NOTLAR: LÜTFEN OKUYUNUZ 

1- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Pinktour sorumlu tutulamaz 
2- Pinktour, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 
3- Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
4- Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 
5-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. 
6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
7-Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. 
8- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Pinktour sorumlu tutulamaz. 
9- Pinktour Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Pinktour`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Pinktour sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Pinktour´un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
10 - Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Pinktour sorumlu değildir. 
11 - Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Pinktour sorumlu tutulamaz. 
12- Pinktour; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
13 - ANKARA SCHENGEN VİZE BAŞVURU ÜCRETİ : 125 EUR

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER
? Pegasus Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul - Amsterdam - İstanbul uçak bileti 
? Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli 
? Tercihinize göre seçeceğiniz kategorideki otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama 
? Alan-Otel-Alan transferleri 
? Türkçe rehberli panoramik Amsterdam şehir turu

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER
? Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro) 
? Yurt dışı çıkış harcı bedeli
? Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
? Programda belirtilmeyen rehberiniz tarafından düzenlenen tüm ekstra gezi ve turlar 
? Müze ve ören yerleri girişleri 
? Seyahat Koruma Paketi (70 yaş ve üzeri misafirler için ücret 30,-€´dur.) 

Tur Adı
:
Ad & Soyad
:
Cep Telefonu
:
Sabit Telefon
:
E-Mail Adresi
:
Yetişkin Sayısı
:
Çocuk Sayısı
:
Nezaman Arayalım
: Saat :
Notunuz
: