Haftanın Fırsatları
E-Bülten'e kaydol
Listemize kaydolarak özel fırsatlardan haberdar olun.
Facebook'da beğen
En ucuz fiyatlarımızı almak için Facebook sayfamızı beğenin.
Twitter'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Twitter´dan takip edin.
Google'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Google Plus´da takip edin.
Yaz Dönemi Paris Disneyland Air France Ile 4 Gece 5 Gün
799,00  € instead
%4 discount
799
,00
Tur Tipi
: Eğlence Gezi
Ülke
: Paris
Hareket Yeri
:
Konsept
:
Ulaşım Türü
:
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
paylaş |

 

 

 

YAZ DÖNEMİ

 

Paris & Disneyland

 

 

 

 

HAZİRAN & TEMMUZ & AĞUSTOS & EYLÜL 2019 Tarihleri Arasında

 

Hareket Tarihleri

  

 

26 , 29 Haziran

 

03 , 10 , 13 , 17 , 20 , 24 , 27 , 31 Temmuz

 

03 , 10 , 14 , 21 , 24 , 28 , 31 Ağustos

 

 

 

Air France Tarifeli Seferi ile

4 Gece / 5 Gün

 

 

1. Gün                  İstanbul – Paris:

 

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından Air France AF 2391 tarifeli seferi ile 06:25‘te Paris´e hareket ediyoruz. Saat 09:10’da Paris’e varışta, alanda profesyonel yerel rehber tarafından karşılanarak panoramik Paris şehir turuna çıkıyoruz. Panoramik şehir turunda görülecek yerler arasında Opera Binası ve Meydanı, Madeleine Kilisesi, Vendome Meydanı, Champs Elysees Caddesi ve Etoile Meydanı‘ndaki meşhur Zafer Takı, Concorde Meydanı, Petit Palais ( Küçük Saray ), Grand Palais ( Büyük Saray ), Paris’in en meşhur karakteri olan Napoleon Bonaparte’ın anıt mezarı DOM Kilisesi, elbetteki Eiffel Kulesi, Trocadero Meydanı, Askeri Akademi ve Invalides Müzesi, Fransız edebiyatının meşhur yazarlarının ve şairlerinin naaşlarının bulunduğu Pantheon Mozolesi, Paris’in meşhür öğrenci semti Saint Michel ve Luxembourg Parkı, fransız Senato Binası, Saint Sulpice çeşmesi ve kilisesi, Saint Germain kilisesi, ünlü kafeler; Cafe Les Deux Magots ve Cafe de Flore, Fransa’nın en eski üniversitesi Sorbonne Üniversitesi, Notre Dame Katedrali ve Louvre Müzesi bulunmaktadır.Turumuzun ardından otele transferle birlikte odalarımıza yerleşiyoruz. Kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman.Dileyen misafirlerimizle yerel rehber eşliğinde Paris şehrinin vazgeçilmez turistik mekanlarından derlediğimiz kültürel içerikli  turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün ihtişamıyla karşınıza çıkan,geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde asansörle 2. katına ulastığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karşımızda bulacağız... Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, yapımı 170 sene sürmüş, 19. yüzyıldan beri Victor Hugo’nun romanıyla ünlenmiş, dünyanın en popüler katedrali Notre Dame Katedrali’ni gezerken gotik mimarinin özelliklerini tanımaya, karanlık ortacağ tarihini keşfetmeye ne dersiniz ? Gezimizin son durağı olan 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş, Ressamlar Tepesi olarak bilinen Montmartre mahallesinde, Paris şehrinin içindeki son üzüm bağlarını, tüm şehre tepeden hakim manzaralı bahçeleriyle ünlü Adaklar Kilisesini ve daracık tipik Paris sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, amatör ressamlara çizdireceğiniz portrenize sahip olabilirsiniz... (ekstra : Yetiskin 90€/ çocuk 45€) Geceleme otelimizde.

2. Gün                     Paris:

 

Sabah kahvaltı sonrası kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest gün. Dileyen misafirlerimizle Seine Nehri tekne gezisi,  Latin Mahallesi, Lüksemburg Bahçesi ve St Germain mahallesinden derledi?imiz bu ?zel tur ile Paris’in vazgeçilmez noktalarını ziyaret edece?iz . Adını iki bin yıl önce romalı bir tanrıçadan almış, Paris’i 13 km. boyunca ikiye bölen Seine Nehri antik çağdan günümüze kadar inşa edilmiş 37 köprüyle süslenmiştir. Üstü açık ve camla kapalı iki bölümden oluşan teknelerle yapacağımız Seine nehri gezimizde Paris şehrinin binalarını, nehir kenarındaki yaşantıları, köprüleri ve tam merkezdeki iki küçük adasını nehir üzerinden izleme olanağı bulacaksınız... Turumuzun bu ilk böl?m?nden hemen sonra Paris’in Latin Mahallesi diye anılan semtine gidiyoruz, Sorbon Üniversitesi, Sorbon Meydanı, Pantheon gibi ünlü köşelerini dışarıdan görüyoruz. Ardından, Paris’in en güzel bahçelerinden birine, Lüksemburg Bahçesi’ne geçiyoruz. Bahçede vereceğimiz fotoğraf arasından sonra yolumuz Paris’in entelektüel kafeleriyle ünlü St Germain mahallesine düşecek. Mahallede şehrin en eski kilisesini görecek, tur sonunda Sartre, Beauvoir gibi büyük isimlerin uğrak kafelerinde kahve içebileceksiniz. (Yetişkin : 75 € / Çocuk : 50 €)Turumuzun sonunda dileyen misafirlerimizle akşam 22:30’da otelden hareketle 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW‘u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmus cadde ve  meydanlarının  ışıklandırılmış halini gezeceğiz; Eiffel kulesinin, Opera binasının, Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak… (ekstra: Yetiskin 120€/çocuk 70€). Geceleme otelimizde.

3. Gün                  Paris – Disneyland:

 

Sabah kahvaltı sonrası saat 08:00’de dileyen misafirlerimizle Disneyland’deki otelimize transfer. Kisisel zevklerimiz ve alisveris icin serbest zaman. Disneyland’e aksam transfer olarak gunlerini Paris’te gecirmeyi dileyen misafirlerimizle ise yerel rehber eşliğinde son yıllarda Da Vinci şifresi romanlarıyla sürekli gündemde olan, her sene ortalama 8 milyon insanın gezdiği eski kraliyet sarayı Louvre Müzesi‘ni gezecegiz. Dünya sanat tarihinin en güzel eserlerini bir arada görme şansına sahip olacağız. Da Vinci’nin ünlü Mona Lisa’sı (La Joconde), tarihi türk kütahya çinilerimiz,yunan ve roma heykelleri, fransız kraliyet mücevherleri bunlardan sadece bazıları... (ekstra: Yetiskin 75 €/çocuk 50 €)Louvre müzesinde beraber olamadığımız misafirlerimiz dilerlerse yerel rehber eşliğinde filmlere konu olmuş görkemli fransız kraliyet yaşantısına asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimize katılabilirler, giyotinle öldürülmüş son kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis‘nin orijinal olarak korunmuş yatak odalarının ve sarayın yeni restore edilmiş birçok yeni salonunun yanısıra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız... (ekstra: Yetiskin 75€/çocuk 50€)Bu turlarimiza katilan misafirlerimizle aksam Disneyland’deki otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

4. Gün                  Disneyland:

 

Sabah kahvaltı sonrası kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest gün.Geceleme otelimizde.

5. Gün                  Paris – İstanbul:

 

Sabah kahvaltı sonrası odaların saat 12’ye kadar boşaltılması gerekmektedir. Odalar boşaltıldıktan sonra kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest gün. Havaalanı transferinizin ardından, bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Air France AF 2390 tarifeli seferi ile 18:55´te İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 23:15´te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.Bir dahaki turumuzda görüşmek dileğiyle.

 

OTELLER

 

İki kişilik Odada Kişi Başı

Tek Kişilik

Oda Fiyatı

3-12 Yaş Çocuk

0-2 Yaş

Çocuk

 

Paris : Eiffel Saint Charles 3* vb.

Disneyland : Explorers Hotel 3*vb.

777 Euro

1111 Euro

777 Euro

150 Euro

 Paris : Royal Garden Champs-Elysées 4* vb.

Disneyland: Radisson BluDisneyland 4* vb.

888 Euro

1221 Euro

888 Euro

150 Euro

 

 

NOT: Ekstra Turlarımızın düzenlendigi tarihlerde, programın daha verimli şekilde değerlendirilmesi için tarih değişiklikleri yapılabilir.

 

**Uçuş saatleri uçaklardaki musaitlik durumuna göre değişiklik gösterebilir.

 

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

 

- Air France Tarifeli Seferleri ile İstanbul/Paris/İstanbul uçuşları

- Alan Vergileri (150 EUR )

- Paris otelinde 2 gece kahvaltı dahil konaklama

- Disneyland otelinde 2 gece kahvaltı dahil konaklama

- Alan/Otel, Otel/Otel, Otel/Alan transferleri

- Yarım gün panoramik Paris şehir tanıtım turu

- Türkçe Rehberlik ve Otel Asistans Hizmetleri

- Yerel Vergiler

 

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN  HİZMETLER

 

 

 

   Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO ) – Ankara ve İzmir için ( 140 EURO )

   Seyahat sağlık sigorta ücreti (15 EURO)

   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

   Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL Bankaya yatırılması gerekmektedir).

   Müze ve ören yerleri girişleri

   Rehber ve şoför tipleri

 

 

 

NOTLAR

 

Ø   Pinktour Havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.

Ø  Tur kapsamı dahilinde belirtilen oteller, rezervasyon talepleri ve otel müsaitliğine bağlı olarak aynı veya aynı standartta bulunmadığı takdirde daha üst standartlarda benzer bir otelle değiştirilebilir. Bu tür durumlarda ilgili bilgilendirme tarafınıza 48 saat kala yapılacaktır.

Ø  Bu turda normal pasaporta vize gerekli , yeşil pasaporta vize gerekli değildir. Vize başvurusu için tur başlangıç tarihi itibari ile en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.  Tatil.com konsolosluk ile müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize alımı ve vize süresi konusunda garanti verememektedir.Her türlü soru ve önerileriniz için seyahat danışmanınıza başvurabilirsiniz.

Ø  Bu sayfada ve bu web sitesine bağlı diğer sayfalarda sergilenen Seyahat Acentesi hizmetlerinin fiyatları günlük bazda değişiklik gösterebileceği gibi, gün içerisinde de kur farkından, havalimanı vergisinden ve ticari sebeplerden  kaynaklanan durumlardan dolayı her zaman değişiklik gösterebilecektir. Bu nedenle müşterilerin aynı hizmet için farklı tarihlerdeki alışlarından farklı fiyatlardan ücretlendirilebileceklerini bilmeleri gerekmektedir.

 

 

Tur Adı
:
Ad & Soyad
:
Cep Telefonu
:
Sabit Telefon
:
E-Mail Adresi
:
Yetişkin Sayısı
:
Çocuk Sayısı
:
Nezaman Arayalım
: Saat :
Notunuz
: