Haftanın Fırsatları
E-Bülten'e kaydol
Listemize kaydolarak özel fırsatlardan haberdar olun.
Facebook'da beğen
En ucuz fiyatlarımızı almak için Facebook sayfamızı beğenin.
Twitter'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Twitter´dan takip edin.
Google'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Google Plus´da takip edin.
20. Yıl Disneyland Paris Uçaksız Paket Bahar Ve Yaz Dönemi
765,00  € instead
%15 discount
765
,00
Tur Tipi
: Eğlence Gezi
Ülke
: Paris
Hareket Yeri
: İstanbul
Konsept
:
Ulaşım Türü
:
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
paylaş |

 Disneyland®  Resort  Paris´in  21.  yıldönümündeki  ışıltılı  kutlamaları  ve  özel  fırsatları  kırmamanızı  tavsiye  ederiz.Kutlamalar çerçevesinde yaşayacaklarınızı hayanız boyunca unutamayacınıza emin olabilirsiniz. Sizi ve  ailenizi bumuhteşem gösteriye davet etmek istiyoruz.

 

Pamuk  Prenses´in  sarayında Pete Pan´ın  gölgesinin, muhteşem  bir gece  gösterisi  olan  Disne Dreams®”  ´i  nasılyaşama geçirdiğini izleyin. Bu nya prömiyeri sırasında Peter Pan´ın nasıl ebedi Disney hikayelerinin içinde gezdiğine şahitolacaksınız. Lazer ışıkları altında z kamaştıran havuz gösterilerini kaçırmayın. Tüm bu ihtişam gösterinin yanı sıradünyanın en ünlü caddelerinden biri olan "Main Street, U.S.A" kendi adı altında muhteşem ışık gösterileri ve sihirli yıldızlarasahne olacak. "Disney Magic on Parade ad geçit töreni yepyeni bir hikaye paketi altında sahnelenecek ve bugüne kadargelmiş geçm tüm Disney hikayelerine tanıklık edecek.

 

Bu kadar rprizin ve Disnekahramanlarının arasında sevdiklerinizin ve ailenizin mutluluktan gözlerinin parlayacınaeminiz. İlk defa ya da 20. kez bile parka gelm olsanız hala bilmediğiniz ve görmediğini z bir köşenin karşınıza çıkacağınaemin olabilirsiniz. Paris  Disneyland dum günü partisi 1 Nisan´da başladı. Ama sizin  hatıralarınız bir ömür boyurecektir.

 

 

1. Gün Paris – Disneyland:

Paris’e varış ve Orly ve CDG Havaalanlarından, otellerin bulunduğu Disney-Chessy otobüs terminali arasında  tarifeli sefer yapan VEA (54 no´lu) otobüsleri ile otelinize gidiş. Otelinize giriş yaptıktan sonra serbest zaman.

2. Gün Paris – Disneyland:

Otelde alınan sabah kahvaltısının kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Size tavsiyemiz; Disneyland’de Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, Çılgın Maden Treni,  Indiana  Jones,  Robinson’un  evi,  Karayip  Korsanları  Mağarası,   Bebekler Dünyası, yıldızlar turu,  3  Boyutlu  Sinema,  Uzaya  yolculuk,  Denizaltı  Macerası,  Araba  Yarışı  Pisti  gibi  aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney Karakterleriyle beraber 2 gün boyunca çok keyifli anlar yaşama imkanı bulacaktır.

3. Gün Paris – Disneyland:

Otelde alınan sabah kahvaltısının kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Disneyland giriş biletiniz (Hopper Ticket) bu gün için de geçerlidir. Bu günü Disneyland’de geçirmek istemeyen misafirlerimiz, ekstra günübirlik şehir turları için otel resepsiyonu ile irtibata geçebilirler (bu turlar paket fiyatına dahil değildir).

4. Gün Paris – Istanbul:

Otelinizde  alınan  sabah  kahvaltısının  ardından  VEA  otobüsleri  ile  dönüş  uçuşunuz  için  havaalanına   gitmeniz gerekmektedir. Uçuş saatinizden en az 2 saat once hava alanında bulunmanız gerekmektiğinden, otelinizden         en geç 3 saat once hareket ediniz.

 

Uçaksız paket olup , uçak ve otellerin müsaitliğini satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Tur Adı
:
Ad & Soyad
:
Cep Telefonu
:
Sabit Telefon
:
E-Mail Adresi
:
Yetişkin Sayısı
:
Çocuk Sayısı
:
Nezaman Arayalım
: Saat :
Notunuz
: