Haftanın Fırsatları
E-Bülten'e kaydol
Listemize kaydolarak özel fırsatlardan haberdar olun.
Facebook'da beğen
En ucuz fiyatlarımızı almak için Facebook sayfamızı beğenin.
Twitter'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Twitter´dan takip edin.
Google'da takip edin
En ucuz fiyatlarımızı almak için Google Plus´da takip edin.
İspanya Vizesi

  Önemli Uyarılar  

  1. LACİVERT (Normal) Pasaportlardan vize istenmektedir. 
  2. YEŞİL (HususiGRİ (Hizmet) ve KIRMIZI (Diplomatik) pasaportlara vize uygulanmamaktadır.
  3. Tüm schengen ülkelerinin  Ortak kararı  gereği  Pasaport  süresi ilk alındığı  tarihten itibaren 10 yıldan fazla olan pasaportların başvurularını kesinlikle kabul etmediğinden  schengen ülkelerine seyahat edecek olan yolcularımızın  pasaportlarını  mutlaka değiştirmeleri gerekmektedir.
  4. İspanya Başkonsolosluğu Daha önceden pasaportlarında sadece schengen vizesi bulunmayan yolculardan müracaatları  sırasında  istenilen tüm evrakların orjinalleri  ve fotokopileri ayrı ayrı olmak üzere vize dosyasını  2 set halinde istemektedir.!
  5. Konsolosluk  Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün pasaport sahibi tarafından  imzalı olmasını temdit süresinin  seyahatin bitiş  tarihinden itibaren  en az  6  Ay  ve Pasaportta kayıtlı seyehat edecek kişi  kadar  boş vize sayfasının bulunmasını  istemektedir.  Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız. 
  6. Konsolosluk vize başvurularında yeni çekilmiş--rötuşsuz  ve  arkası beyaz fonlu vesikalık resim istemektedir.  Vize başvurusu için vereceğiniz resmin son 3 ay içinde çekilmiş  ve pasaportunuzdaki daha önceki aldığınız vizelerde kullanılmamış olduğuna dikkat ediniz!!. Poloraid--biometrik ve renkli fotokopi  olan resimler kabul edilmemektedir.!!
  7. Anne ve Baba dan ayrı  yada herhangi  birisi  ile seyehat  edecek olan  18  yaşından küçük çocuklar için  Noter  onaylı  Orjinal MUVAFAKATNAME  istenmektedir.
  8. Vize başvuru formları Türkçe  olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak  okunaklı ve büyük harflerle doldurulmalı mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.
  9. İspanya/Schengen sahasına giren tüm yabancı uyruklular geçerli seyahat sağlık sigortası yaptırmak  zorundadırlar.
  10. Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram,  yılbaşı, sömestr, fuar, paskalya, dil okulu vb. gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini  dikkate alarak  seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı  ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerindeki yazılı olan  bilgilerin doğruluğunu  mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.